Voříškiáda 2007

20. června 2007 v 8:59 |  článečky
16. 6. 2007 jsem si naplánovala účast na voříškiádě. Brzo ráno jsme vyrazili (Grif, Ara, Lenka a já). Nahlásili jsme se, zkontrolovali nás a zapsali. Letos bylo opravdu hodně lidí, zapisování se protáhlo o celou hodinku.
Pak už se začalo posuzovat, první byli psi krátkosrstí bez PP a ve vedlejším kruhu voříšci krátkosrstí pejsci. S Grifem to vypadalo nadějně, ale rozhodčí si všiml, že prý Grif trochu kulhá, tak byl vyřazen. Moc nás to mrzelo, ale co se dá dělat.
Pak byla menší pauza a předváděly se agility, zadržení pachatelů policejním psem, flyball aj.
A již nastoupily feny bez PP a mezi nimi já s Arčou. Ara byla znuděná nechtělo se jí být v tom kruhu, pak by nejraději spala. Ale i přes to všechno se předvedla na výbornou. Vše bylo o.k. takže já jsem spokojená. Mě vyřadili, protože prý je Arča překrmená jinak perfektní. Prý by měla zhubnout 5 až 10 kg. Nedalo mi to a po příjezdu domů jsem Arču zvážila. Má 32 kg, to si myslím, že je ok. Sice má obrovský hrudník a pořádnou prdelku, ale boky má propadlé. Prostě je tak stavěná né žádná ludra, žádnej chcípáček vychrtlej. Takže tím pro nás výstava skončila.
Vítěz u fen doga a vedle ní ty nohy (já) a unuděná Arča
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se Vám líbí můj blog?

ano, perfektní 54.1% (59)
docela dobrý 17.4% (19)
normálka 7.3% (8)
nic moc 7.3% (8)
ne, nelíbí 13.8% (15)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama