První štěňátka

17. února 2007 v 10:33 |  článečky
5. 12. 2000 se Arince narodili krásná štěňátka. Porod začal v půl šesté a skončil chviličku po půlnoci. S porodem jsem pomáhala já a strejda Mirek. Byl to neobyčejný zážitek. Ze začátku jsem měla strach, že nebudu vědět, co mám dělat, ale jakmile to začalo, obavy mě přešly. Z mnoha malinkých kuliček jsme vybrali tři, které jsme nechali, zbytek jsme nechali uspat.

Nechali jsme fenku a dva pejsky. Jeden z pejsků měl delší srst. Fenku si vzal strejda Mirek a dal jí jméno Fatima. Jednoho pejska si vzala moje kamarádka Lenka. Ten její dostal jméno Grif. Poslední hafík (náš dlouhosrsťák), kterému jsme říkali Balů, putoval do Kladna k bratránkovi. Ten dostal jméno Ron.
Letos jim bude 5 let. A jsou to pěkná čísla.. Páníčkům dělají opravdu radost. Arče je nejpodobnější Ron. Tím nemyslím srst, tu má opravdu o dost delší než Arča, ale povahou je po Arče. Fatimka je trošku bojácná, nesnese, když mluvím hlasitěji než obvykle. Okamžitě přijde a chová se jako..., kdybych jí zbila. Ale nic takového se nikdy nestalo. Bohužel to má opravdu velký vliv na výcvik. I tak má o výcvik zájem, pokud jdem cvičit má obrovskou radost. Je to miláček. Grif je mazel, trochu flegmatický, prostě je to pohodář.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama